Hogwarts
Merhaba !

SHA'ya Hoşgeldin ! (:
SHA'ya üye olmak için hemen aşağıdaki Kayıt Ol butonuna tıkla!
Üyeysen giriş yapmak için Giriş Yap'a tıklaman yeterli!

İyi Eğlenceler ! (:
Hogwarts
Merhaba !

SHA'ya Hoşgeldin ! (:
SHA'ya üye olmak için hemen aşağıdaki Kayıt Ol butonuna tıkla!
Üyeysen giriş yapmak için Giriş Yap'a tıklaman yeterli!

İyi Eğlenceler ! (:
Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts

Hogwarts Rpg Oyunu

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Wizard Park

2 posters
YazarMesaj
Jacquelyn L. Marquesa
Muggle
Jacquelyn L. Marquesa

Kadın
Hogwarts\'da Görevi : Profesör

Wizard Park Empty
MesajKonu: Wizard Park   Wizard Park Icon_minitimeÇarş. Tem. 09, 2008 2:50 pm

"Pop!"

Bu ses, muggle dışı bir varlığın cisimlendiğini gösteren sesti ve bu olanüstü ses Jacquelyn'e aitti. Daracık giysisini, güneşin o yakıcı havası tamamlıyordu adeta. Kocaman gözlükleri ve ona uygun eldivenleri, diğerlerinden ayrı kılıyordu onu.

Sıcak ve hararetli sokağa adımını atar atmaz, terlediğinin o da farkına vardı. oysa sadece siyah giyinmişti. 'Keşke derslerden kaçmasaydım!' diye iç geçirirken, çevresinde tanıdık bir yüz arıyordu. Kocaman ve hantal banklardan en temizini seçti ve özenle oturdu. Kısacık elbisesini çekiştirdi ve arkasına yaslandı.

Rpo: Yorum yapacaksanız yanLış yerdesiniz! Sadece 'RP'
Taylor Swift
Müdire
Müdire
Taylor Swift

Kadın
Gercek İsmi : Sıla
Hogwarts\'da Görevi : Müdire

Wizard Park Empty
MesajKonu: Geri: Wizard Park   Wizard Park Icon_minitimeÇarş. Tem. 09, 2008 3:12 pm

Hanna tuvalete gitme bahanesiyle o sıkıcı derslerin anlatıldığı sınıftan dışarıya çıkıp o loş merdivenlerden koşar adımlarla indi. Serin rüzgarın estiği bahçeden çimlerin çıkardığı seslerin arasında geçti. Yine koşar adımlarla Winzard Park'ına vardı. Oraya vardığında yeşil otların arasından güzel çiçeklerin göründüğü bahçenin ortasında Jacq'i gördü. Jacq onun kuzeniydi! Sessizce yanına gidip Müdire Elizabeth'in sesini taklit ederek:
"Jacquelyn Laurencia Marquesa !! Sihir tarihi dersi seni bekliyor!!"
Jacq yerinden zıpladı.Yavaşça arkasını döndüğünde Hanna'yı gördü. Karşısında şaşkınlık-rahatlama-kızgınlık ifadeleri karışımı bi yüz görü Hanna. Jacq:
"Heyyy !! Hanna sen ne yapıyorsunn !? :@ "
Hanna gülümsedi:
"Çocukluğumuzda senin bana yaptıklarının hesabını alıyorum (x"
Hanna'nın gülümsemesi bu sefer Jacq'in yüzünde belirdi.
http://hogwarts.playogame.com
Jacquelyn L. Marquesa
Muggle
Jacquelyn L. Marquesa

Kadın

Wizard Park Empty
MesajKonu: Geri: Wizard Park   Wizard Park Icon_minitimeÇarş. Tem. 09, 2008 3:19 pm

"Jacquelyn Laurencia Marquesa !! Sihir tarihi dersi seni bekliyor!!"

Jacquelyn, birden şaşkınlıkla irkildi ve o sesin geldiği yöne, arkasına döndü. karşısında onunla neredeyse aynı boyda, daha esmer ve daha muzip birisi duruyordu. Jacq, onun hala Müdire olmasına şaşıyordu. Hatta profesör olması bile gayet anormaldi.

Jacquelyn tabii ki bu düşünceleri, küçüklüklerinde yaptıkları muzipliklerden edinmişti.

"Heyyy !! Hanna sen ne yapıyorsunn !? "

Hanna yeniden gülümsedi. onu bu kadar mutlu görmemişti hiç Jacq.

"Çocukluğumuzda senin bana yaptıklarının hesabını alıyorum "

Jacquelyn birden bankta karşısında duran kıza yer açtı ve muzip bir gülümseme, yüzünde yer aldı. Henüz tam siniri geçmemişken yine konuştu

"Ee Müdire hanım, Karanlık Sanatları bana vermemenin cezasını çek bakalım"

dedi. Seninde hem sitem hem mutluluk vardı.
Misafir
Misafir

Wizard Park Empty
MesajKonu: Geri: Wizard Park   Wizard Park Icon_minitimeCuma Tem. 11, 2008 6:46 pm

sarah tam yürürken önde 2 kişinin konuştugunu gördü ve bakında dedi ki ''aa hanna ve Jacquelyn laklak ediyorlar'' hemen yanlarına gitti ve dediki ''ne laklak ediyosunuz dedikodumumu mu yapıyorsunuz'' dedi gülerek hanna dediki=

''o laf benden çalıntı sarahcım ashleyle sen benim kavgamı yaparken demiştim hatırlarsın Jacquelyn'cim ben anlatim ashleyle sarah benim hakkımda kavga edmişlerdi ben daha çok seviyorum diye'' dedi

Jacquelyn gülmeye başladı ve dedi ki ''vallahi siz pek komikmişsiniz ben güldüm allahda sizi güldürsün'' dedi

doğru yaw biz pek komiğizdir
dedi

bu arada sıla hatırlarsın
Jacquelyn L. Marquesa
Muggle
Jacquelyn L. Marquesa

Kadın

Wizard Park Empty
MesajKonu: Geri: Wizard Park   Wizard Park Icon_minitimeCuma Tem. 11, 2008 6:54 pm

''ne laklak ediyosunuz dedikodumumu mu yapıyorsunuz'

Jacq arkasına döndü hışımla. Yeni gelen bayanı tanımamıştı ancak, bir yakınlıkları olduğunu, kadının konuşmasından anlamıştı.

Jacquelyn, ayaklandı ve Hanna'ya döndü. Çünkü diğer kadını henüz tanımıyordu

"Ben gidiyorum, yapılacak işlerim var."

dedi ve diğer kadına döndü.

"Sihirli Günler ,bayan"

diyerek ufak bir cisimlenmenin ardından, Hogwarts'ta olduğunu anladı.

Rpo: Msn dili kullanmamalısın.
Misafir
Misafir

Wizard Park Empty
MesajKonu: Geri: Wizard Park   Wizard Park Icon_minitimeCuma Tem. 11, 2008 7:04 pm

tmm cnm

sarah yeni kızı tanımıyordu ve tanışmak istediğini söledi çünkü yani arkdaşlar edinmek onun için iyidir ve dedi ki

''merhaba ben sarah isminizi duymuştum ve hannayı eskiden tanırım iyi bir arkdaştır bizde tanışalım mı canım'' dedi

Jacquelyn biraz şaşırdı çünkü sarah çok cana yakın biriydi doğru düzgün tanımasa bile yakınlaşabiliyor ve biraz şaşırdı
Taylor Swift
Müdire
Müdire
Taylor Swift

Kadın
Gercek İsmi : Sıla
Hogwarts\'da Görevi : Müdire

Wizard Park Empty
MesajKonu: Geri: Wizard Park   Wizard Park Icon_minitimeCuma Tem. 11, 2008 8:52 pm

Rpo: Noktadan sonra büyük yaz !
İmla kurallarına dikkat et !
Betimleme yap !
http://hogwarts.playogame.com
Misafir
Misafir

Wizard Park Empty
MesajKonu: Geri: Wizard Park   Wizard Park Icon_minitimeCuma Tem. 11, 2008 10:19 pm

pardon yaa

Wizard Park
1 sayfadaki 1 sayfası